Napisz do nas

Strony www


Opowiedz nam jak bardzo profesjonalnej strony internetowej potrzebujesz? Jeżeli masz już dość szablonowego podejścia, i zależy Ci na Twojej firmie powinieneś do nas napisać. Tworzymy strony www dla firm, które znają wysokie standardy naszej pracy i celują w konkretne zyski. Profesjonalne projektowanie stron to potężne narzędzie, którego potrafimy użyć w marketingu internetowym. Sam się przekonaj i zleć nam stworzenie strony www.

Pobierz brief kliencki, wypełnij go i odeślij na adres biuro@nove-media.pl a na jego podstawie, przygotujemy doskonałą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


W internecie Twoim sprzedawcą jest strona internetowa. Masz pytania? Napisz!

Strona internetowa TOMEK OLSZEWSKI

Ile warty jest dla Ciebie jeden klient?


Czy zastanawiałeś się nad tym, jak powinna działać Twoja strona www ?

Większość osób i firm ogranicza tworzenie stron internetowych, do aspektów technicznych i nie bierze w ogóle pod uwagę tego, że strona internetowa powinna być przede wszystkim użyteczna.

W skutecznej sprzedaży nie chodzi o zwyczajną stronę internetową, która nie przynosi żadnych korzyści, bo cały internet pęka w szwach od takich pomyłek i nikt na nich nie zarabia.

Mówimy tu o takiej stronie internetowej, która będzie zwiększać Twoje dochody i na tym za chwilę się skupimy.


Chodzi o realne korzyści...


Twoja strona www powinna pomagać Twoim klientom, powodując określone działania. Nie ma sensu żeby witryna wisiała po prostu w internecie i żeby nic więcej z tego nie wynikało. Aktywna sprzedaż zadziała jeżeli sprzedawca poprowadzi klienta do działania.

W internecie Twoim sprzedawcą jest właśnie strona internetowa. Właściwie przygotowana będzie Twoim najlepszym handlowcem, który nie tylko profesjonalnie wygląda ale i świetnie sprzedaje.

Odpowiedni projekt strony internetowej, optymalnie zaplanowany układ, i dopełniający wszystko , to przepis na skuteczną sprzedaż.

Jeżeli nam zaufasz, Twoja strona internetowa wzbudzi ciekawość, zdobędzie uwagę Twoich Klientów, odwoła się do ich potrzeb i pomoże im podjąć właściwą decyzję (zgodnie z psychologą biznesu).

Model 3S Nove-Media.pl


Jak widzisz, wreszcie możesz zacząć czerpać realne zyski, ze swojej strony www.


Jeżeli przeglądałeś internet, na pewno natrafiłeś na inne oferty na wykonanie strony www. Wniosek?

Jak sprytnie zauważyłeś, jest wiele rozwiązań, których używa niemal każdy kto zajmuje się profesjonalnym tworzeniem stron internetowych. Sposób działania tych mechanizmów, bez względu na źródło ich pochodzenia jest bardzo zbliżony, a czasami nawet identyczny , co nie jest już żadną tajemnicą.

Dlaczego więc, jedne firmy pozyskują klientów przez internet, podczs gdy inne marnują tylko swój czas, pieniadze i okazję na zarobek? (Skoro wszyscy stosują takie same lub podobne rozwiazania techniczne dostępne na rynku?) To jest bardzo dobre pytanie! Za moment wszystko stanie się jasne.

Sekret tkwi w skuteczności zastosowania tych rozwiązań, i umiejętnym wykorzystaniu ich zalet w taki sposób, by dawały jak największe korzyści Twojej firmie.

Powiedzmy sobie otwarcie - raz jeszcze. Dziś strona internetowa nie może jedynie ładnie wyglądać jeżeli ma zarabiać. Powinna być maksymalnie użyteczna... dlatego kładziemy tak ogromny nacisk na skuteczność produktów, które Ci proponujemy.

Tworzenie stron www Wiedz, że jesteśmy pewni swojej jakości i mamy ku temu powody.

Pomyśl tylko, że powierzając nam wykonanie strony www otrzymasz stronę internetową z której będziesz rzeczywiście zadowolony. Wykonamy wszystko zgodnie z ustaleniami i co najważniejsze, strona spełni swoje zadanie marketingowe.

Wyobraź sobie jakie to uczucie, kiedy Twoja strona kusi odwiedzających do skorzystania z oferty i jest doskonale dopasowana do profilu Twojej firmy. Wystarczy tak niewiele aby do tego doprowadzić...

W dodatku masz na to naszą umowę, reputację agencji oraz słowo marketera, który jak nikt inny dba o zadowolenie swoich Klientów. Dlaczego? Bo wie, że dziś trzeba naprawdę zapracować na swój sukces a Twoja satysfakcja będzie naszą najlepszą wizytówką.


A wszystko co powinieneś zrobić aby uruchomić aktywną sprzedaż w swojej firmie, to tylko zadzwonić pod ten numer telefonu: +48 791 676 575 i zlecić nam wykonanie strony www.

Jak chcesz możesz też napisać na adres: lub po prostu wypełnić – na pewno oddzwonimy jeszcze tego samego dnia.

Pamiętaj, że klient który nie znalazł Twojej oferty, prawdopodobnie znajdzie ofertę Twojej konkurencji, a to oznacza że straciłeś klienta, który (kto wie?) mógłby współpracować z Tobą.

Zastanów się czy naprawdę stać Cię na takie niewykorzystanie okazji… nie sądzisz chyba, że zwlekanie z decyzją zatrzyma upływający czas?

Zadzwoń: +48 791 676 575.

Do usłyszenia!

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się                   
Wszystkie materiały, teksty i zdjęcia są własnością Adnet Polska, i zabrania się ich kopiowania.