Napisz do nas

Strony mobilne


Jeżeli zależy Ci na obecności Twojej firmy w urządzeniach przenośnych, wiedz, że strony mobilne pozwolą Ci dotrzeć do każdego potencjalnego Klienta, który na codzień jest on-line (w tzw. "chmurze"). Projektowanie stron mobilnych pozwala ominąć bariery zwykłych serwisów www i dopasować Twoją stronę firmową do każdego urządzenia mobilnego z jakiego korzystają Twoi Klienci.

Pobierz brief kliencki, wypełnij go i odeślij na adres biuro@nove-media.pl a na jego podstawie, przygotujemy doskonałą ofertę na strony mobilne - dopasowaną do Twoich potrzeb.


Strony mobilne pozwalają wyjść poza ograniczające ramy stacjonarnego internetu!

Strona www Profenix

Wyjdź poza ramy stacjonarnego internetu...


Czy wiedziałeś, że obecnie ponad 40% całego ruchu internetowego pochodzi z urządzeń mobilnych?

Wygląda na to, że już prawie co drugi Polak przegląda internet nie tylko w domu czy biurze, ale także w drodze.. do domu i biura...

Co to może oznaczać dla Ciebie?

Skoro liczba osób korzystających z urządzeń przenośnych tak dynamicznie wzrasta, rodzi się grupa potencjalnych Klientów, do której warto dotrzeć z przekazem marketingowym. I tu pojawia się okazja... dla Ciebie.

Możesz zostać tu gdzie jesteś i nic z tym nie robić, lub zrobić krok do przodu...


Twoja oferta może docierać do każdego – bez ograniczeń!


Kiedy tylko uruchomisz swoja stronę mobilną po raz pierwszy, od razu zauważysz podstawowe atuty:
Dynamiczne dostosowanie się do każdego urządzenia przenośnego
Przemyślana architektura informacji - wygodna szczególnie na urządzeniach dotykowych
Nawigacja oparta o listy z płytką strukturą


3:0 dla Ciebie na początek...


Dziś niewiele firm posiada stronę w wersji mobilnej. Tak więc 1:0 dla Ciebie. (Twoja firma może być bliżej Klienta jeszcze przed Twoją konkurencją).
Tradycyjne strony zazwyczaj nie wyglądają optymalnie na telefonach. (Optymalny wygląd Twojej strony na każdym urządzeniu tego typu zwiększy więc twoją przewagę do 2:0).
Tradycyjne strony internetowe otwierają się o wiele dłużej w urządzeniach mobilnych. (Twoja strona będzie ładować się błyskawicznie – nokautując konkurencję wynikiem 3:0!)


Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, wiesz, że w sprzedaży (nie tylko) internetowej chodzi o to by być maksymalnie dostępnym dla swoich Klientów. Kiedy tylko uruchomisz na swojej stronie przeglądanie wersji mobilnej zwiększysz zasięg dotarcia do Klientów i zanim się obejrzysz, zdasz sobie sprawę z tego, jak olbrzymią przewagę (dzięki temu) posiada Twoja firma...


Co weźmiemy pod uwagę projektując Twoją stronę mobilną?


Projektując strony mobilne, pamiętamy że, urządzenia przenośne posiadają pewne ograniczenia wynikajace z rozmaru czy budowy. Dlatego już na etapie planowania struktury, staramy się aby witryna była doskonale dopasowana do niemal wszystkich urządzeń, zarówno pod kątem prezentacji treści jak i pod kątem funkcjonalnym.

Mały ekran urządzenia mobilnego
Różne rozdzielczości ekranu dla różnych urządzeń mobilnych
Brak wygodnego urządzenia wskazującego w telefonach pozbawionych ekranu dotykowego
Mało komfortowe wprowadzanie znaków z klawiatury
Powolne wczytywanie się stron
Ograniczenia przeglądarek mobilnych

W jaki sposób poradzimy sobie z tymi ograniczeniami?


Strony mobilne Wszystkie ograniczenia urzadzeń przenośnych zamienimy na atuty, które spowodują, że przeglądanie Twojej strony mobilnej będzie prostsze niż kiedykolwiek!

Wykorzystamy technologię XHTML Mobile Profile
Zapewnimy działanie strony bez obsługi JavaScript
Dostosujemy Twoją stronę do podstawowej rozdzielności 240x320 pikseli
Stworzymy nawigację opartą o listy
Opracujemy płytką strukturę
Z lekkimi podstronami pozbawionymi skomplikowanej grafiki

Skoro wiesz już jak ogromne korzyści przyniesie Ci twoja firmowa strona w wersji mobilnej i zależy Ci na wyprzedzeniu konkurencji, wystarczy że zadzwonisz pod numer telefonu +48 791 676 575 i zlecisz nam realizację swojego projektu.

Oczywiście możesz również do nas napisać: lub wypełnić – na pewno oddzwonimy z konkretną ofertą jeszcze tego samego dnia.

Do usłyszenia!

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się                   
Wszystkie materiały, teksty i zdjęcia są własnością Adnet Polska, i zabrania się ich kopiowania.