Napisz do nas

Szerokie pozycjonowanie long tail


Czy zauważyłeś już, że większa ilość fraz zwiększa szanse na wzrost sprzedaży Twojej firmy? Dzięki szerokiemu pozycjonowaniu long tail, Twoja strona www może być widoczna nawet na kilkaset fraz w wyszukiwarce Google.

Pamiętaj, że niszowe frazy są bardzo często wpisywane przez osoby, które wiedzą czego szukają. Są prawie zdecydowane na zakup konkretnego produktu. Tylko od Ciebie zależy, czy pozwolisz im znaleźć swoją firmę. Sposobu nie musisz dalej szukać. Znasz go - to szerokie pozycjonowanie long tail.


Masz jakieś ostatnie pytania dotyczące szerokiego pozycjonowania? Czekamy na Twoją wiadomość...

Wizytówki QBUS TRANS

Szersza perspektywa na pozycjonowanie Twojej strony www


Szerokie pozycjonowanie long tail Czy Ty też zauważyłeś, że obecnie nasza świadomość obsługi wyszukiwarki jest naprawdę imponująca?

Zwróć uwagę na to, że dziś szukamy o wiele precyzyjniej niż kiedyś. Nasze zapytania są złożone ale i konkretne. Wiemy czego chcemy, i najwyraźniej znajdujemy to jeśli tylko, mozna to znaleźć.


Coraz częściej wpisujemy 2-3 członowe frazy niszowe, i dzięki temu oczekujemy konkretnej odpowiedzi na zapytanie.


Wniosek: dziś Twój potencjalny klient, nie szuka już sklepu pod frazą telewizoryCzy potrafisz sobie wyobrazić, że Twój potencjalny klient prawdopodobnie wpisze model wraz z nazwą marki i często też błędnym zapisem nazwy Twojej firmy? Osoby korzystający z internetu, to osoby bardziej świadome i wymagające niż inne.

“20% do 25% zapytań codziennie wpisywanych do wyszukiwarki nigdy wcześniej nie zostało użytych” – Udi Manber

Swój racjonalny proces poszukiwań, rozpoczynają od poznania oferty sklepów, i skonfrontowania ich z opiniami na forach internetowych, i grupach dyskusyjnych. Tam prawdopodobnie liderzy opini, nakłonią ich do poszukiwania konkretnych modeli. Ale co to oznacza dla Ciebie?

To oznacza, że Twojej firmy na frazę "telewizory" nie będzie w tym wypadku skuteczne, a cena tej frazy może odpowiadać 50-80 frazom niszowym w szerokim pozycjonowaniu Long Tail.

W przypadku szerokiego pozycjonowania Long Tail, nastawimy się na wejścia z kilkudziesięciu lub nawet kilkuset haseł, które prawdopodobnie wpisze Twój potencjalny klient.


Czy wiesz już, dlaczego szerokie Long Tail to przyszłość ?


Nasza świadomość wyszukiwarki wciąż rośnie
Pozycjonowane są dziesiątki a nawet setki fraz kluczowych
Konkretne zapytanie internauty zwiększa prawdopodobieństwo skorzystania z Twojej oferty
Spadek na 1 frazę (spośród kilkuset innych) nie spowoduje wstrząsającego spadku oglądalności
Liczą się dla nas tylko unikalne wejścia na


Jeżeli więc zależy Ci na, zwiększeniu ilości odwiedzin Twojej witryny, i podniesieniu zysków ze sprzedaży, zadzwoń pod numer: +48 791 676 575, do naszej firmy, lub napisz na adres: , a przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę na szerokie pozycjonowanie long tail.

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się                   
Wszystkie materiały, teksty i zdjęcia są własnością Adnet Polska, i zabrania się ich kopiowania.