Napisz do nas

Nowe Media


Warszawska Agencja Interaktywna Adnet Polska, juz od ponad 2 lat realizuje projekty stron www, sklepów internetowych, oraz kampanie marketingu internetowego na terenie całej Polski.

Stale powiększająca się liczba zadowolonych klientów, motywuje cały zespół do stałego permanentnego rozwoju i ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań dla klientów Nove-Media.pl


Napisz na komunikator, jeżeli zależy Ci na skutecznej kampanii w internecie.

Strona flash Majawa

Lepiej widoczni...? widocznie lepsi...


Właścicielem marki Nove-Media.pl jest agencja interaktywna Adnet Polska.

Logo Adnet Polska

Agencja powstała w 2008 roku w Warszawie i do dnia dzisiejszego nieprzerwanie działa na rynku nowych mediów. W tym czasie firma zrealizowała kilkadziesiąt projektów dla ponad 100 klientów z terenu całej Polski.

Oferta, która początkowo obejmowała jedynie tworzenie stron www dla małych firm, z biegiem czasu uległa znacznemu powiększeniu o nowe segmenty reklamy w internecie, do tego stopnia, że dziś firma oferuje:

Strony www
Sklepy internetowe
Pozycjonowanie w wyszukiwarkach SEO
Hosting stron www
Projektowanie graficzne
Tworzenie skutecznych tekstów sprzedażowych

Obecnie agencja skupia wokół siebie młody przyjazny zespół kreatywnych i dynamicznych ludzi, z całej Polski. Wszyscy są w pełni zaangażowani w swoją pracę, która jest jednocześnie ich pasją, dlatego czerpią z niej niesamowitą satysfakcję.

Nieustanne zmiany są istotą działania każdego przedsiębiorstwa, dlatego dla dobra obecnych i przyszłych klientów, oraz w celu utrzymania a nawet podniesienia swojej pozycji, agencja interaktywna Adnet Polska systematycznie inwestuje w postęp, podnosi poziom oferowanych usług, rozbudowuje ofertę, nieustannie obserwuje otoczenie i poszukuje nowych kierunków rozwoju.

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się                   
Wszystkie materiały, teksty i zdjęcia są własnością Adnet Polska, i zabrania się ich kopiowania.