Napisz do nas

Newsy w nowe-media.pl


Na tej stronie znajdziesz wszystkie istotne informacje dotyczące naszej agencji interaktywnej. Zapewne wiesz, że wszystko co warte jest zamieszczenia, automatycznie jest warte przeczytania, dlatego zaglądaj tu często po nowe wieści z samego centrum dowodzenia nowymi mediami.

Dowiesz się dla kogo i nad czym aktualnie pracujemy i dlaczego tak dynamicznie rozwijamy skrzydła.

Miłego czytania!

Strona internetowa TOMEK OLSZEWSKI

Dowiedz się, co dobrego w nowych mediach...


Zobacz najnowsze wieści w naszej agencji interaktywnej.
Rozbudowany serwis dla FURNIKO

Informujemy, że po bardzo owocnej współpracy uruchomiliśmy nowa stronę internetową dla Furniko Sp. z o.o. Firma projektuje nowoczesne meble biurowe dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Serwis wyposażyliśmy w funkcjonalny system newsów, wyszukiwarkę, oraz intuicyjnie przemyślany katalog produktów dostępny z menu głównego.
Zapraszamy do odwiedzania: www.furniko.pl

12.05.2014r
Aplikacja na Facebook dla Tupperware

Wykonaliśmy aplikację na portal społecznościowy Facebook, dla amerykańskiej firmy Tupperware. Aplikacja, wykorzystuje geolokalizację i umożliwia zlokalizowanie najbliższego punktu dystrybucyjnego wraz z kontaktem do handlowca firmy Tupperware.
Zapraszamy do sprawdzenia: https://www.facebook.com/tupperwarepolskaoficjalnyprofil/app_208195102528120

14.04.2014r
Start-Up MoviePrezent

Mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w realizacji ciekawego start-up'u, o którym wspomniano w prasie, na łamach Pulsu Biznesu. Wykonaliśmy dla projektu, ciekawą stronę internetową zgodnie z ideą "singlepage".
Zapraszamy: www.movieprezent.pl

17.03.2014r
Kancelaria Adwokacka Michała Jaszewskiego

Pragniemy poinformować, że dziś wystartowała nowa firmowa strona internetowa stworzona dla Kancelarii Adwokackiej Mecenasa Michała Jaszewskiego. Serwis został zaporojektowany zgodnie z ustaleniami i charakterem działalności Klienta. Strona wyposażona jest w edytor CMS, prostą wyszukiwarkę treści i użyteczne menu wędrujące za użytkownikiem.
Zapraszamy do odwiedzania: www.jaszewskiadwokat.pl

04.02.2014r
Serwis dla Dormex

Koniec stycznia obfituje w pracę - uruchomienie nowej strony dla dystyrbutora sprzętów biurowych to kolejny ciekawy projekt, który jest już oficjalnie dostepny. Strona posiada intuiyjny podział kategorii, prosty katalog produktów wyposażony w wyszukiwarkę i filtrowanie wyników oraz możliwość złożenia zapytania dotyczace wybranego sprzetu.
Efekt pracy dostępny: www.dormex.pl

29.01.2014r
Nowy projekt dla firmy Space

Właśnie oficjalnie uruchomiliśmy drugą stronę dla naszego stałego Klienta firmy Space - wyłącznego importera na polskę wyciskarek marki Green Star. Nowy projekt, to rozbudowany serwis z brazą wiedzy połączony ze sklepem internetowym umożliwiającym porównywanie ze sobą parametrów wybranych produktów. Serwis dzięki integracji z bankiem Santander umożliwa również zakup ratalny wybranych produktów.
Zapraszamy do oglądania efektu naszej pracy pod adresem: www.vitajuice.com.pl

09.01.2014r
Serwis (RWD) dla magazynu lifestylowego HIRO

Wykonaliśmy nowoczesną w pełni responsywną stronę internetową dla ekskluzywnego magazynu lifestylowego HIRO Free. Serwis pod kątem wizualnym i funkcjonalnym został całkowicie odświeżony. Minimalistyczny design, doczytywanie treści w tle oraz dostosowanie do urządzeń mobilnych sprawiają, że przeglądanie strny na każdym urządzeniu jest bardzo wygodne. Od teraz w HIRO występuje moliwość rejestracji, logowania przez portal Facebook oraz dodawania wydarzeń także importowanie tych z Facebooka. Zapraszamy do odwiedzania!

Serwis jest dostępny pod adresem: www.hiro.pl

01.12.2013r
Serwis dla firmy ABBEYS (z wersją mobilną)

Wykonaliśmy nowoczesną, funkcjonalną i przejrzystą stronę firmową dla Europejskiego Doradztwa Finansowego ABBEYS. Nowy serwis to zupełnie nowatorskie podejście do stron, opakowane w najnowsze technologie z HTML5 i CSS3 na czele. Treści są doczytywane dynamicznie, całość działa jak "single page site" ale nawigacja występuje zarównowo vertykalnie jak i horyzontalnie co sprawia, że srewis przegląda sie bardzo przyjemnie. Strona została wykonana również w wersji mobilnej.

Nowa strona jest już dostępna pod adresem: www.abbeys.com.pl

25.11.2013r
RWD dla firmy Lira Dom

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że zakończyliśmy prace nad nowym serwisem RWD dla warszawskiego dystrybutra systemów osłonowych. Nowa strona dostosowana do użądzeń mobilnych, wykonana zgodnie z najnowszymi standradami, została przemyślana całkowicie od podstaw z nową strukturą, identyfikacją wizualną i funkcjonalnościami.

Serwis jest dostępny pod adresem: www.liradom.com.pl

30.10.2013r
Projekt dla biura księgowego ENIGMA

Właśnie zakończyliśmy prace nad projektem ENIGMA, w którego skład wchodziło m.in.: realizacja nowej strony internetowej, odświeżenie logo firmy oraz stworzenie tekstów ofertowych do wszystkich podstron serwisu. Nowa strona została wykonana w technologiach: HTML5, PHP5, CSS3 oraz JavaScript. Serwis daje możliwość edycji z poziomu edytora CMS.

Serwis jest dostępny pod adresem: www.enigma-ksiegowi.pl

05.08.2013r
Projekt dla parntera sieci T-Mobile

Wykonaliśmy serwis sprzedażowo-promocyjny dla partnera sieci komórkowej T-Mobile. Direct Mobile to marka znanej sieci komórkowej, która oferuje sprzedaż produktów T-Mobile na specjalnych warunkach dla konsultantów zarejestrowanych na serwisie, który zrealizował nasz zespół. Serwis został wykonany zgodnie z sugestiami Klienta, umożliwia rejestracje konsultantów, możliwość pobierania dokumentów, oraz zarządzania stroną z poziomu panelu administracyjnego.

Serwis jest dostępny pod adresem: www.directmobile.pl

23.07.2013r
Strona www dla firmy Focus Financial

Kolejna realizacja dla Klienta specjalizującego się w branży finansowej wreszcie została oficjalnie uruchomiona. Wykonalismy dla firmy Focus Financial Service nową, funkcjonalną stronę internetową. Z uwagi na specyficzny charakter przedsiębiorstwa, nowa strona www pod kątem graficznym nawiązuje do instytucji bankowych, wyróżniając się jednocześnie na tle firm konkurencyjnych.

Serwis jest dostępny pod adresem: www.focusfinancial.pl

11.07.2013r
Serwis dla firmy budowlanej

Mieliśmy ogromną przyjemność ponownie współpracować z naszym stałym Klientem z Katowic i po 4 latach ponownie zbudowaliśmy stronę internetową dla firmy BILANS. Serwis został wykonany w standardzie Singe Page Site w HTML5 oraz CSS3. Całość strony zawiera się na jednej stronie i podlega edycji z poziomu panelu CMS.

Serwis jest dostępny pod adresem: www.fhubilans.pl

28.06.2013r
Signle page site dla ITCI

Zrealizowaliśmy nową użyteczną stronę w technologii CSS3 przy wsparciu jQuery dla grupy ITCI. Serwis powstał w dwóch wersjach językowych: domyślnej polskiej oraz alternatywnej angielskiej. Od strony użytkownika, seriws został optymalnie przemyślany pod kątem prezentacji najważniejszych komunikatów a całość jest edytowalna z poziomu panelu CMS w obu językach.

Serwis jest dostępny pod adresem: www.itci.pl

04.06.2013r
Logo oraz platforma sprzedażowa dla Speed-Day

Uruchomiliśmy nową platformę sprzedażową dla Automobilklubu Wielkopolskigo pod brandem Speed-Day. Wykonaliśmy logo dla nowej marki oraz serwis w pełnym zakresie (od przemyslenia koncepcji, poprzez projekty graficzne aż do elementów funkcjonalnych). Platforma umożliwia dokonanie zapisu na jedną z wybranych imprez organizowanych na torze motocyklowym w Poznaniu.

Platforma umożliwia dokonanie rejestracji i prawadzenie własnego profilu, rezerwacji miejsc w grupach, których zajętość określają graficzne wskaźniki oraz opłacenie miejsca poprzez płatności elektroniczne. Cały system jest administrowany z poziomu panelu, w którym można generować oświadczenia, zarządzać użytkownikami m.in. przepisując ich do innych grup. Cała platforma powstała w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej oraz niemieckiej.

Platforma jest dostepna pod adresem: www.speedday.pl

15.05.2013r
Serwis dla MZ Architekci

Wykonaliśmy czytelną i estetyczna stronę wizerunkową dla biura architektonicznego z Warszawy. Pracowaliśmy głównie w oparciu o projekt, który został wcześniej przemyślany przez firmę naszego Klienta. Naszym zadaniem było dopracowanie całości i wdrożenie serwisu wraz z możliwością edycji z poziomu panelu CMS.

Serwis jest dostępny pod adresem: www.mzarchitekci.com.pl

17.04.2013r
Portal randkowy oficjalnie uruchomiony!

Projekt dla firmy Europartners Inc został oficjalnie wdrożony. W zakres projektu wchodziło zaplanowanie, zaprojektowanie oraz wdrożenie złożonego serwisu internetowego o charakterze społecznościowym.

Portal zawiera szereg funkcjonalności umożliwiających kontakt pomiedzy jego użytkownikami w obrębie systemu, zestaw narzędzi umożliwiających zarządzanie własnym profilem, zbieranie ocen od innych uczestników społeczności, możliwość zapraszania innych do organizowanych przez siebie wydarzeń, czat czy forum przeznaczone wyłącznie dla zarejestrowanych randkowiczów.

Zaprojektowaliśmy i oprogramowaliśmy serwis, zarówno od strony frontowej jak i back-end'owej. Warto dodać, że dzięki zastosowanym mechanizmom, system umożliwia odpłatne poszerzanie właściwości profilu, zarówno poprzez płatności elektroniczne jak i SMS premium, możliwość przesyłania wiadomości pomiędzy użytkownikami, czy wysyłanie zalotników. Naturalnie z poziomu panelu administracyjnego występuje możliwość edycji zawartości treści, wprowadzanie newsów czy moderowanie forum.

Zachęcamy do zapoznania się z efektem naszej pracy pod adresem: www.kochajmysie.com

18.03.2013r
Rekrutacja w Nove-Media! 3 wolne wakaty!

Poszukujemy profesjonalistów na stanowiska: Programista Webdeveloper, Grafik Webdseigner, oraz Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej usług SEO. Zachęcamy do składania CV wraz z portfolio na adres: praca@nove-media.pl. Więcej szczegółów znajdziecie w dziale praca.

06.03.2013r
Na dobry poczatek roku, projekt Audyt

Nowy rok rozpoczeliśmy realizacją logo, wizytówek oraz zbudowaniem nowoczesnego serwisu internetowego dla Warszawskiego Biura Rachunkowego Audyt. Stworzona idnetyfikacja wizualna w spójny sposób prezentuję ofertę firmy Audyt i oddaje charakter biura rachunkowego.

Strona została wykonana przy użyciu technologii PHP, MySQL, z dodatkiem jQuery, zawiera specjalnie przystosowany do Klienta edytor CMS, umożliwiający swobodną aktualizację zawartości strony internetowej.

14.01.2013r
Nasz prezent gwiazdkowy dla Fundacji

Wierzymy, że dobro wraca dlatego z czystego serca pomogliśmy Fundacji "Bajkowa Fabryka Nadziei" w spełnieniu marzeń jej podopiecznych. Dzieci które cierpią, na choroby nieuleczalne, nowotwory, również mają skryte marzenia których pragną.

Udzieliliśmy wsparcia Fundacji w sposób w jaki potrafimy najlepiej: wykonaliśmy profesjonalną, ciepłą i kolorowa stronę internetową w zamian za uśmiech i radość dzieci, które miejmy nadzieję dzięki tej stronie pozyskają jeszcze więcej sponsorów.

14.12.2012r
Serwis korporacyjny dla firmy deweloperskiej

Serwis dla 4U jednak jeszcze w tym roku! Właśnie zakończyliśmy ostatnie prace nad serwisem korporacyjnym dla firmy deweloperskiej. Na szczególną uwagę w tym projekcie zasługuje bardzo ciekawie opracowany sposób prezentacji projektów na stronie głównej oraz użyteczność na podstronach serwisu. Dzięki oryginalnej osi czasu, która pozwala na osadzanie projektów, Klienci mogą dowiedzieć się w jakich latach były realizowane wszystkie inwestycje.

Każdy projekt może posiadać odrębna galerię fotografii i wizualizacji, przedstawiać lokalizację na mapie Google, a nawet prezentować postęp budowy inwestycji na linii czasu. Dodatkowymi funkcjonalnością jest m.in.: plan osiedla, umożliwiający proste przegladanie planu budynków z możliwością oglądania poszczególnych pięter. Zapraszamy do zaglądania na stronę naszego Klienta: www.4.home.pl
06.12.2012r
Nowe logo oraz serwis www dla Decoluk

Nasz zespół zakończył właśnie prace nad projektem Decoluk. W zakres działań wchodziło między innymi: zaprojektowaniem nowego znaku firmowego, opracowanie projektu oraz osadzenie na wskazanym serwerze internetowym firmowej strony internetowej oraz przygotowanie materiałów reklamowych. Od tej chwili serwis Decoluk jest już dostepny w sieci na oficjalnym adresie WWW. Zapraszamy do zaglądania: www.decoluk.pl
27.11.2012r
Program Ligi Mistrzów Valeo zakończony!

Niezwykle miło nam poinformować, że akcja promocyjna dla VALEO Service Polska, którą obsługiwała nasza agencja, zakończyła się ogromnym sukcesem. Do tego stopnia, że po planowanych 6 miesiącach, program promocyjny został przedłużony o kolejne 3 miesiące jako druga odsłona z dodatkowymi aktywnościami dla uczestników.

W zakres naszej pracy wchodziło zaprojektowanie całego serwisu pod kątem funkcjonalnym oraz graficznym. Oprogramowanie systemu, m. in. moduły rejestracji, system ligowy z podziałem na drużyny w których skład wchodzili poszczególni użytkownicy, przeliczanie premii bonusowych, konkursy quizowe premiujące uczestników, ranking ligi mistrzów z modułem przydzielania bonusów, newsletter a także błyskawiczny import danych z plików xls z poziomu panelu admina.

Poza realizacją całego serwisu, powierzono nam także stworzenie wszystkich tekstów, zarówno na stronę internetową jak i do wszystkich materiałów drukowanych. Zaprojektowaliśmy 8 stronicowy katalog, kartę bankomatową dla każdego z uczestników, animowane bannery przeznaczone na serwisy partnerskie, a także kartkę świąteczną i zajawkę startową.
12.10.2012r
Serwis doradcy z sektora finansowego

Zakończyliśmy prace nad serwisem internetowym dla firmy doradczej z sektora finansowego. Strona internetowa firmy AW Finanse została zrealizowana w oparciu o nasz autorski system "3S". Zgodnie z zawartą umową, przygotowaliśmy dla Klienta serwis internetowy, identyfikację wizualną, logo, papier firmowy, wizytówki, oraz teksty ofertowe na zaprojektowaną stronę internetową.

Zapraszamy do zapoznania się z efektami naszej pracy: www.awfinanse.com.pl
08.10.2012r
Nowa strona wizytowa dla MR-MED

Prace nad nową stroną internetowa dla Gabinetu Rehabilitacji MR-MED zostały zakończone. Nowy serwis zawiera edytor CMS pozwalający na edycję zawartości wszystkich podstron oraz modułów dostępnych na stronie głównej. Na uwage zasługuje także układ oraz optymalnie zaplanowana architektury informacji. Ciekawy projekt graficzny podkreśla branżę w której działa Klient.

Zapraszamy do odwiedzania strony www: www.mr-med.pl
01.10.2012r
Kancelaria Prawna GS z nowa stroną internetową

Miło nam poinformować, że dziś zakończyliśmy pracę nad nową stroną internetową dla Kancelarii Prawniczej Głowacka Szyszka & Wspólnicy. Strona internetowa zawiera nowoczesny layout graficzny realizowany przy uwzględnieniu wszelkich uwag naszego Klienta.

Strona internetowa poza ciekawą oprawą graficzną, posiada intuicyjny panel CMS, pozwalający na edycję treści na podstronach, modyfikację pozycji w menu a także uzupełnianie działu aktualności. Jako, że serwis posiada 2 wersje językowe: podstawową wersje polską, oraz opcjonalna wersję angielską, edytor umożliwia edycję zawartości strony w obu językach w takim samym stopniu.

Zapraszamy do zapoznania się z realizacją pod adresem: www.kancelariags.pl
20.09.2012r
Strona www Sportmar jest gotowa!

Urochomiliśmy nową wersję strony internetowej o tematyce sportowej dla firmy SPORTMAR. Strona internetowa wyposażona jest w prosty edytor CMS pozwalający na samodzielne aktualizowanie zawartości oraz zarządzanie galeriami na podstronach.

Zaprszamy do odwiedzania: www.sportmar.pl
10.09.2012r
Uruchomiliśmy drugą strnę dla MKSTUDIO

Po udanum uruchomieniu pierwszej firmowej strony www dla firmy MKSTUDIO, Klient ponownie nam zaufał i powierzył przygotowanie drugiego serwisu. Druga strona internetowa ma zostać skierowana do innej grupy docelowej. Strona mniej techniczna, jeszcze bardziej elegancka od pierowzoru, nie zawiera panelu logowania, ale wszyscy jesteśmy pewni, że będzie realizować postawione przed nią cele.

Serwis dostępny jest pod adresem internetowym: www.mkstudio.net. Zapraszamy do zaglądania na stronę!
29.08.2012r
Zakończenie prac nad stroną MKSTUDIO

Pragniemy poinformować, że dziś uruchomiliśmy nową odsłonę strony internetowej firmy MK STUDIO. Warto wspomnieć, że poza nowym ciekawym layoutem nawiązującym do wystroju biura firmy MKSTUDIO, na stronie dostepny jest panel logowania dla Architektów, który pozwala na zamieszczanie materiałów tylko dla autoryzowanych odwiedzających. Kolejnym elementem strony wartym zainteresowania jest dział inspiracji, który pozwala na przeglądanie ciekawych pomysłów na wystruj a dzieki filtrowaniu zdjęć według barw, użytkownik może przeglądać fotografie tylko w interesujacych go barwach.

Strona oficjalnie dostępna na adresie: www.mkstudio.waw.pl. Serdecznie zapraszamy!
18.07.2012r
Oficjalne uruchomienie serwisu HOLZMAX

Dziś oficjalnie, zakończyliśmy prace nad realizacją nowej strony internetowej dla firmy parkieciarskiej HOLZMAX. Serwis został zrealizowany w oparciu o konkretne ustalenia z Klientem, co więcej w ramach współpracy poza stroną internetową zostały wykonane: logo w formacie wektorowym oraz szablon aukcyjny do portalu Allegro.

Zapraszamy do odwiedzania strony naszego Klienta: www.holzmax.pl
15.06.2012r
CI oraz strona www dla Agencji PR

No i stało się! Dziś po testach oficjalnie uruchomiliśmy nową stronę dla agencji Media4Business, która jest agencją PR-owską. Serwis został zrealizowany zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Agencja powierzyła nam stworzenie nowej identyfikacji wizualnej, logo, projekt papieru firmowego oraz projekty wizytówek dla całego zespołu M4B.

Strona internetowa klienta jest dostepna pod adresem: www.media4business.pl
21.05.2012r
Serwis w systemie (3S) dla Biura Projektowego

Wykonaliśmy nowa identyfikację wizualną, logo oraz projekt papeterii a także opracowaliśmy i zaprojektowaliśmy stronę internetową dla biura Projektowo-Usługowego ERAN. Jest to kolejna realizacja wykonana w naszym autorskim Systemie Skutecznej Sprzedaży (3S). Treści do wszystkich podstron strony www zostały napisane przez naszego copywritera, dzięki czemu tekst zawarty na stronie trafia do odwiedzających i skutecznie przemawia na korzyść firmy.

W serwisie dostępny jest także specjalnie zaprojektowany i oprogramowany kalkulator wyceny, który natychmiast wylicza orientacyjny koszt wykonania dokumentacji projetkowej w zależności od zmiennych, które zostaną wybrane przez potencjalnego KLienta. Strona posiada także ciekawe zaprojektowany dział referencji, galerię w technologii Ajax oraz animację Flash.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzania strony naszego Klineta: www.eran.com.pl
19.04.2012r
Realizacja dla szkoły językowej Modern Edu.

Pragniemy poinformować, że właśnie zakończyliśmy prace nad stworzeniem identyfikacji wizualnej, materiałów reklamowych oraz strony internetowej dla szkoły językowej Modern Edu. Strona została wykonana w dwóch wersjach językowych: angielskiej i polskiej, jednak tym razem to jezyk angielski jest językiem domyślnym.

Tłumaczeniu uległy wszystkie treści oraz elementy wizualne, a także linki i adresy internetowe. Strona została wyposażona w intuicyjny system zapisów na wybrane kursy poprzez formularz elektroniczny wykonany w technologii AJAX, a wszelkie zgłoszenia są zapisywane do bazy danych, która jest dostępna i możliwa do przeglądania po zalogowaniu przez panel Adminsitracyjny.

Klient powierzył nam zbudowanie spójnej identyfikacji wizualnej, wykonanie logo wraz z księgą znaku, wizytówek, plakatów reklamowych oraz ulotek.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzania strony naszego Klineta: www.modern.edu.pl
02.04.2012r
Kilka kontraktów na początek 2012 roku!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza agencja po bardzo dobrym 2011-tym roku, podpisała kilka umów na stworzenie identyfikacji wizualnej, wraz z zaprojektowaniem i produkcją materiałów reklamowych oraz stworzeniem strony www.

Dodatkowo, dzięki kolejnym udanym wdrożeniom Systemu 3S, aktualnie prowadzimy rozmowy z kilkoma firmami, którym również zależy podniesieniu sprzedaży i wejściu w posiadanie strony internetowej, która zacznie rzeczywiście zarabiać. Niebawem nowe realizacje w naszym portfolio!
06.02.2012r
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2012!

Wszystim naszym Klientom, życzymy wesołych pogodnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia, oraz wszystkiego o najlepsze w nadchodzącym Nowym Roku 2012!

Oby przyszły rok był jeszcze bardziej udany i rozwojowy od obecnego. Sukcesów na polu zawodowym i prywatnym, dużo miłości i prawdziwie szampańskiej zabawy Sylwestrowej! Wracamy już 2 stycznia 2012!
23.12.2011r
Zakończyliśmy budowę sklepu JDM ZONE!

Na początku grudnia zakończyliśmy prace nad kolejną realizacją! Stworzyliśmy identyfikację wizualną dla firmy zajmującej się sprzedażą części samochodowych do aut japońskich, wraz zmateriałami reklamowymi, ponad to wdrożyliśmy zaawansowany sklep internetowy.

Sklep naszego Klienta jest dopracowny pod kątem graficznym, zawiera zaawansowaną wyszukiwarkę produktów oprogramowaną specjalnie na zamówienie, oraz możliwość zakupów błyskawicznych. Sklep znajduje się na swoim oficjalnym adresie internetowym: www.jdmzone.pl - zachęcamy do odwiedzania!
03.12.2011r
Uruchomilśmy wersję mobilną Nove-Media!

Wersja mobilna, to odchudzona wersja naszej tradycyjnej firmowej strony WWW. Jej aktualizacja będzie schynchronizowana z aktualizacją strony firmowej, dlatego możecie być pewni zawsze śieżych informacji na swoich urzadzeniach mobilnych.

Mobilna strona m.nove-media.pl wczytuje się do przeglądarki zaledwie 0,003 sekundy a jej waga to tylko 6,17 KB. To sprawia, że strona na urządzeniach mobilnych sprawuje się znakomicie! Z resztą, sprawdźcie sami!
08.11.2011r
Zakończyliśmy realizację strony Eko-Cafe.pl
Ostatni piątek października zakończyliśmy kolejną realizacją strony www. Tym razem strona dla kawiarni naszego Klienta, z którym współpracujemy nieprzerwanie od 2008r. Serwis zostały wkonanany w oparciu o dostarczony projekt graficzny z uwzględnieniem wszelkich wytycznych.

Tradycyjnie już, od strony backendu serwis pozwala na dokonywanie zmian w menu kawiarni, zmiany cen, zarządzanie galerią oraz pozycjami w bocznym menu strony www. Co jeszcze ? ...zapraszamy na kolejną stronę naszego Klienta: www.eko-cafe.pl.
28.10.2011r
Wspieramy Fundację "Bajkowa Fabryka Nadziei"

Wierzymy, że dobro wraca dlatego z czystego serca pragniemy pomóc Fundacji "Bajkowa Fabryka Nadziei" w spełnieniu marzeń jej podopiecznych. Dzieci które cierpią, na choroby nieuleczalne, nowotwory, również mają skryte marzenia których pragną.

My natomiast pragniemy pomóc w spełnieniu marzeń tych dzieci, dlatego udzielimy wsparcia Fundacji w sposób w jaki potrafimy najbardziej. Wykonamy profesjonalną, ciepłą i kolorowa stronę internetową pozwalającą na edycje podstron z poziomu panelu CMS w zamian za uśmiech i radość dzieci, które miejmy nadzieję dzięki tej stronie pozyskają jeszcze więcej sponsorów.

Wkrótce poinformujemy Was o przebiegu realizacji, a tymczasem zabieramy się dalej do pracy nad jej wstępną koncepcją...
18.10.2011r
Nowa strona dla EL-COM POLSKA

Firma EL-COM POLSKA zleciła nam realizację nowej firmowej strony www, wraz z odświeżeniem identyfikacji wizualnej.

Prace nad stroną trwały kilka tygodni, i były na bieżąco monitorowane przez naszego Klienta. Nowa strona zawiera przyjazny dla odwiedzających układ i zupełnie nową architekturę informacji, która pozwala odnaleźć to czego aktualnie poszukujemy. Warto dodać, że już na stronie głównej można zapoznać się z pracami w trakcie realizacji i najświeższymi informacjami z życia firmy.

Poza wymienionymi modułami, strona zawiera archiwum newsów, prostą wyszukiwarkę i użyteczny dział projektów referencyjnych, który został rozwiązany w bardzo czytelny sposób. Witryna nie zawiera elementów w technologii flash, z uwagi na konieczność poprawnego wyświetlania jej w urządzeniach mobilnych. Wszelkie animacyjne elementy zostały zastąpione technologią AJAX.

Już teraz zapraszamy na stornę firmy EL-COM POLSKA: www.elcompolska.pl
11.10.2011r
Zakonczyliśmy pracę nad System Security S.C.

Właśnie zakończyliśmy prace nad nową stroną internetową firmy ochroniarskiej z Warszawy, System Security S.C.

Nowa strona firmowa System Security S.C. jest wyraźnie zorientowana na użytkownika, utrzymana w ciemnej tonacji z akcentami kontrastującymi, dzięki czemu jej treść jest bardzo czytelna. Witryna posiada panel administracyjny dostępny tylko po zalogowaniu, który pozwala klientowi na dokonywanie aktualizcji witryny, w każdym momencie w trybie natychmiastowym. Edycji podlegają wszystkie podstrony i moduły obecne na witrynie. Klient poza nową stroną zamówił także nowe logo firmowe. Logo jest widoczne w górnej części witryny.

Osoby zainteresowane efektem naszej pracy, zapraszamy na stronę: www.system-security.pl
14.09.2011r
Ruszyły prace nad mobilną wersją nove-media.pl

Już wkrótce Ci którzy często przeglądają sieć w telefonach komórkowych oraz urządzeniach typu: Smartphone, PDA, MDA, czy blackberry będą mogli swobodnie poruszać się po wersji mobilnej naszej strony internetowej.

Wersja mobilna serwisu będzie dostępna pod adresem: m.nove-media.pl i będzie zawierała wszystkie aktualne dane, dostępne w tradycyjnej wersji strony www. Informacje będą dostępne i aktualizowane na obu wersjach serwisu w tym samym czasie. Nie zabraknie także możliwości przeglądania portfolio i ułatwionego kontaktu z naszym biurem.

Prace już ruszyły. O dalszych działaniach będziemy informować na bieżąco.
27.07.2011r
Nowa strona dla Focus Financial Service

Kolejna firmowa strona www z wdrożonym systemem "3S" została zrealizowana i jest już oficjalnie dostepna w Internecie.

To na co warto zwrócić uwagę to oryginalny układ serwisu - czytelny i bardzo intuicyjny, który w połączeniu z wyraźną grą kontrastowych barw na pewno zostanie zapamiętany przez potencjalnych klientów już po pierwszych odwiedzinach.

Klient otrzymał możliwość edytowania wybranych podstron serwisu, oraz działu aktualności a także wszystkich pozycji menu, które są dostępne na stronie. Górna część strony jest animowana z poziomu technologii AJAX. Poza wykonaniem strony internetowej, klient zamówił ofertę sprzedażową, oraz materiały reklamowe: logo, wizytówki, teczki ofertowe oraz papier firmowy.

Więcej szczegółów dotyczących realizacji w naszym portfolio, a tymczasem zapraszamy na stronę naszego klienta: www.focusfinancial.pl
25.07.2011r
Prace nad stroną www dla firmy PROFENIX dobiegły końca.

Efekt kilku tygodni pracy całego zespołu sprawił, że wyczekiwany przez nas projekt, wreszcie ujrzał światło dzienne.

Nowa strona internetowa, jest bogata w piękne fotografie, przemyślana pod kątem użyteczności i zoptymalizowana pod wyszukiwarki. Całość została skonstruowana w taki sposób, że od dziś każdy potencjalny klient firmy Profenix, z przyjemnością przejrzy zawartość całej oferty firmy.

Witryna jest zarządzana z poziomu panelu CMS, dzięki czemu klient może nie tylko zarządzać treścią strony, ale również organizować galerię zdjęć i pozycje w górnym oraz dolnym menu.

Zapraszamy na stronę www.profenix.pl
20.06.2011r
Sklep internetowy z elegancką pościelą.

Z naszej agencji wyszedł nowy, niezwykle intuicyjny sklep internetowy dla Warszawskiej firmy AC Comfort.

Warto wspomnieć, że sklep poza standardową opcją tradycyjnych zakupów, umożliwia "błyskawiczny zakup" bez rejestracji. Dzięki temu cały proces przebiega błyskawicznie a klienci są "anonimowi", i nie pozostawiają po sobie śladu w bazie sklepu. Od strony zaplecza, sklep jest tak doskonale zorganizowany, że upraszcza cały system zamówień. Sklep obsługuje system płatności internetowych, płatności.pl, paypal oraz tradycyjny przelew bankowy.

Zapraszamy na stronę klienta: www.magiaposcieli.pl
13.06.2011r
Strona zrealizowana dla ExitoBroker zaprezentowana na targach. Fragment z TV Biznes.

Mieliśmy przyjemność przygotować nową stronę internetową, zaprezentowaną na Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego, dla firmy Exito Broker - jednego z największych brokerów ubezpieczeniowych w całej Polsce.

Strona została zrealizowana w 3 wersjach językowych. Umożliwia edycję treści za pomocą intuicyjnego panelu administracyjnego. Prezentujemy fragment wywiadu z naszym klientem, oraz prezentację nowej strony w TV BIZNES.


Zapraszamy również na stronę klienta: www.exitobroker.pl
17.05.2011r
Dziś premiera amerykańskiego bestsellera - zdążyliśmy!

Właśnie zakończyliśmy realizację produktowej strony www dla wydawnictwa Mirador. Strona którą stworzył nasz zespół promuje polskie wydanie amerykańskiego bestsellera Stephanie Dolgoff pt. "Przypadki 40 latki".

Witryna ma wdrożony system zamawiania książki w wydaniu drukowanym i elektronicznym, poprzez płatności internetowe paypal oraz zaimplementowany system płatnosci.pl.

Z ciekawostek warto dodać, że serwis umożliwia dodanie recenzji na temat przeczytanej ksiażki, a wszystko jest administrowane przez wygodny system CMS.

Z resztą, zobaczcie sami: www.przypadki40latki.pl
16.05.2011r
Wszystkiego najlepszego na Święta!

Z okazji Świąt Wielkanocnych, składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia i wszystkiego najlepszego.

Dużo zdrowia, szczęścia, i prawdziwego, rodzinnego ciepła. Niech piękno tych Świąt napełni wszystkich, radością i pozytywną energią, którą będziecie zarażać innych. Życzymy także mokrego dyngusa, w lany poniedziałek. Wracamy do pracy już we wtorek!
22.04.2011r
Prace nad stroną w systemie "3S" zakończone!

Właśnie zakończyliśmy prace nad stroną internetową naszego kolejnego klienta - firma Qbus-Trans. Witryna została zrealizowana w ultra-nowoczesnym, opracowanym przez naszą firmę systemie "3S".

Przemyślany, funkcjonalny układ, atrakcyjna i zwracająca uwagę doskonała grafika, skuteczne teksty ofertowe dopasowane do targetu, oraz optymalizacja pod wyszukiwarki internetowe - to tylko niektóre atuty zrealizowanej przez nas witryny. Możemy więc śmiało stwierdzić, że witryna ta jest kolejnym dowodem na to, iż tworzenie stron www w naszej firmie jest naprawdę doskonałą inwestycją.

Co więcej witryna została przetłumaczona na 4 dodatkowe wersje językowe: angielską, szwedzką, fińską oraz norweską. Zapraszamy na stronę klienta: www.qbus-trans.pl.
25.03.2011r
Strona z symulatorem osłon oficjalnie dostępna

Z ogromną przyjemnością informujemy, że właśnie zakończyliśmy prace nad nową stroną internetową firmy LiraDom (warszawskiego lidera sprzedaży systemów osłonowych).

Nowa witryna naszego klienta została wyposażona w intuicyjny edytor CMS, pozwalający na natychmiastową aktualizację treści oraz wygodne formularze zapytania dostępne na każdej podstronie.

To co na pewno zainteresuje amatorów dekoracji wnętrz to fakt, że na stronę naszego Klienta wdrożyliśmy specjalną aplikacje flashową, która pozwala w prosty sposób na dobranie kolorów ścian, osłon oraz podłóg, dla żaluzji i okiennic wewnętrznych. Nowatorski symulator osłon można zobaczyć na stronie firmowej naszego klienta: www.liradom.com.pl.

21.02.2011r
W wigilię nie pracujemy...

Informujemy, że 24.12.2010 roku biuro Adnet Polska nie funkcjonuje, aż do poniedziałku (27.12.2010r.). Wszystkim Klientom życzymy wesołych, ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2011! Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń i planów, zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym. Niech te Święta będą jeszcze bardziej wyjątkowe!
22.12.2010r
"WebDesigner" poszukiwany!
Szukasz pracy? Projektujesz strony WWW? Kręci cię marketing internetowy? Sprawdź ofertę w dziale praca na stanowisko WebDesignera. Oferujemy pracę zdalną, w elastycznych godzinach dla grafika stron internetowych. W znajdziesz wszystkie szczegóły rekrutacji.
27.10.2010r
Warszawska Agencja Interaktywna z nową marką...

Nasza Agencja Interaktywna Adnet Polska uruchomiła nową markę. "Nove Media" są odpowiedzią na potrzeby naszych klientów, którzy celują w najwyższą jakość i znają wysokie standardy naszej pracy.

Nowa identyfikacja wizualna, to także zmiany organizacyjne w firmie jeszcze bogatsza oferta naszej firmy. Jesteśmy dumni, z tego że nieustannie szukamy nowych rozwiazań i poszerzamy swoją ofertę.

Dziękujemy za zaufanie!
01.09.2010r
Żadnych szablonów i skostniałych pakietów!
Na naszej nowej stronie internetowej wdrożyliśmy aplikację, która pozwoli Ci złożyć własne indywidualne zamówienie na stronę internetową lub sklep www poprzez intuicyjny formularz oparty o moduły. Wystarczy tylko "przeciągnąć" wybrane elementy strony do koszyka zamówień, by poznać (szacunkową) wartość zamówienia strony www czy sklepu internetowego.

Dzięki temu narzędziu, właściwie od razu wiesz, ile w przybliżeniu powinieneś zainwestować aby uzyskać to, czego potrzebujesz. Aplikacja została tak przemyślana, by intuicyjnie i elastycznie dopasować się do każdych potrzeb. Teraz nie trzeba nawet kontaktować się z konsultantem. Nowe media to wyłącznie nowe oryginalne projekty i indywidualne rozwiązania dla Twojej firmy. Zobacz jak działa nasz .
01.09.2010r

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się                   
Wszystkie materiały, teksty i zdjęcia są własnością Adnet Polska, i zabrania się ich kopiowania.